Bukik a’ Orbán: Tüntetés lesz szombat délután a Kölcsey Gimnáziumnál, addigra érkezik meg a Tudásmenet

tudasmenet-psz
Fotó: Facebook/Pedagógusok Szakszervezete

Nehéz már nem arra gondolni, hogy ne szándékosan szerveznék úgy a pedagógusok a megmozdulásaikat, hogy az a lehető legkisebb hatással legyen, mindenesetre most

szombaton, 16.30-ra hirdettek tüntetést

a budapesti Kölcsey Ferenc Gimnáziumhoz, hogy „megünnepeljék a Tudásmenet Budapestre érkezését”.

Emlékezetes, hétfőn Miskolcról indult a semmirekellő Pedagógus Szakszervezet, a Tanítanék Mozgalom és a noÁr Tüntetésszervező Vállalat országos gyaloglása. Ami eddig a megszokott táncrend szerint zajlik, vagyis

  1. a 444-Telex-24.hu univerzum forradalmi hangvételű beszámolókat gyárt az Újabb Nagy Tiltakozásról;
  2. a Tiltakozók nagyon örülnek, hogy ismét írt róluk az újság;
  3. és amúgy ezen kívül az égvilágon semmi nem történik.

Na, de majd most, egy jó szombat délutáni kedélyes méltatlankodás a kihalt városban talán térdre kényszeríti a rendszert! Csak a „Mi vagyunk a grund” éneklés el ne maradjon, állítólag az szokott Orbánnak a legjobban fájni.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta
Orbán haverja tovább aljaskodik: leállt a vasút egész Szerbiában, hogy a tüntetők ne tudjanak Belgrádba jutni
Több millióan tüntettek Trump ellen Amerikában
Most közölték: akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Kiszivárgott dokumentum: Orbán Viktort is az aranykonvoj-ügy felelősei közé teszi az Ügyészség