Két vonat ütközött ugyanazzal a kocsival Gödnél, saját lábán szállt ki a sofőr

god-baleset
Fotó: MÁV

Vonattal ütközött egy autó Göd és Dunakeszi között egy vasúti átkelőnél péntek hajnalban; személyi sérülés nem történt, de a baleset miatt késtek a vonatok.

A Mávinform közlése szerint egy jól működő – tilos jelzést adó – fény- és félsorompós vasúti átjáróban ütközött az autó a Szobról a Nyugati pályaudvarra tartó személyvonattal, majd az ütközés következtében

a gépkocsi átsodródott a másik vágányra, ott pedig a Nyugati pályaudvarról Szobra tartó vonat is belement.

A két állomás között nem közlekedtek a vonatok, az utasokat Göd és Vác között pótlóbusz szállította el.

Helyszíni fotók alapján a jármű totálkárosra tört, a sofőr azonban úgy tudni, nem csak túlélte a balesetet, de a saját lábán szállt ki a kocsiból.

Leállt a Keleti pályaudvar

Vasútikatasztrófa-sújtotta területté nyilvánította a MÁV a főváros és a Balaton térségét

„Elfogytak a pótlóbuszok”: tömeg várja a budaörsi vasútállomáson, hogy valahogy hazajusson

Leállt a vonatközlekedés a Balaton északi partján, most a vihar a hibás

Paravánnal kellett takarni a keddi tragikus balesetet a bámészkodók elől, az autópályakezelő elmagyarázta

Traktorral gázolta halálra feleségét egy látássérült férfi Szabolcsban, vádat emeltek ellene