Meghalt egy ember háztűzben Nyírteleken

Meghalt egy ember egy kigyulladt nyírteleki családi házban csütörtök este – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője.

Mukics Dániel közleményében azt írta: a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei város külterületén egy nyolcvan négyzetméteres épület konyhája égett teljes terjedelmében.

A ház egyik lakója meghalt, holttestét a tűzoltók oltás közben találták meg az épületben, a másik lakó füstmérgezést szenvedett.

Traktorral gázolta halálra feleségét egy látássérült férfi Szabolcsban, vádat emeltek ellene
Kátyúba hajtott, meghalt egy rolleres Nyírteleken
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről