Elárulta Orbán Viktor, mennyivel ugrott meg a rezsije

A legendásan puritán, szegény miniszterelnököt most az ág is húzza.

orban-viktor
Orbán Viktor érkezik az Európai Unió állam- és kormányfőinek informális találkozójára Prágában 2022. október 7-én. Fotó: MTI/Fischer Zoltán

Három hét elteltével, írásban válaszolt Orbán Viktor Bedő Dávid momentumos parlamenti képviselő kérdésére, mely arról tudakolta a miniszterelnököt, hogy mennyi rezsit fizet most, illetve mennyit fizetett tavaly.

„Tisztelt Képviselő Úr! Itt küldöm. A budapesti házunk rezsije 2021 novemberében 55.190, 2022 novemberében 178.598 forint, a felcsúti házam rezsije pedig 2021 novemberében 47.756 forint, 2022 novemberében 121.973 forint volt”

idézte a Telex Orbán Viktor válaszát, mely alapján 102 946 volt tavaly ilyenkor a két ház rezsije összeadva, ez azonban idén novemberben már 300 571 forintra nőtt.

Levelet kaptam a Miniszterelnöktől. Ez vajon az amire gondolok? 😮Részletek holnap!

Posted by Bedő Dávid on Tuesday, November 22, 2022

Februárban számoltunk be róla, hogy Orbán Viktor a vagyonnyilatkozata szerint nem rendelkezik bevallásra érdemes megtakarítással, sem nagy értékű ingósággal. A magyar miniszterelnök évek óta puritán szerepben tetszeleg, anno a Kétfarkú Kutya Párt gyűjtést is szervezett neki.

Orbán Viktor elvesztette a perét, amit azért indított, mert szerinte nem is akarta egy rokonának megszerezni a Spart
Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
A Csakabaszás.hu és egy volt megafonos lehelne életet a Fidesz új médiahálózatába
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”