Orbán „mindenkit meggyógyítunk” Viktor: nálunk nem lesz energiahiány

Tehát lesz.

orban-viktor-bosch
Orbán Viktor miniszterelnök a Bosch Budapest Innovációs Kampusz átadásán 2022. szeptember 8-án. Fotó: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

Nálunk nem lesz energiahiány és ez nem jóslat, hanem ténybejelentés

– közölte csütörtökön Orbán Viktor, pedig lódított ő már nagyokat, pl. a koronavírus-járvány idején, amikor azt állította, mindenkit meg fognak gyógyítani, vagy a választási kampányban, amikor azt hazudta, hogy nem nyúlnak a rezsicsökkentéshez.

Most a Bosch Budapest Innovációs Kampusz átadásán tartott beszédében azt mondta: „Magyarországon lesz gáz és lesz elég villany is”, vagyis energiahiány miatt nem kell leállítani és bezárni egyetlen gyárat sem.

Lesz elég energia mindenkinek, és aki itt befektetni, termelni akar, az ide jöhet és befektethet – jelentette ki, azt az évek óta, unalomig szajkózott közhelyes lózungot ismételve, hogy a cél, hogy Magyarország Európa egyik leginnovatívabb gazdasága legyen. (Nosza, volt már rá vagy tizenkét év…)

Orbán két szotyihéj-köpködés között: „Az önkény immár nem fenyegetés, hanem valóság”
Sajátosan üzent Orbán Viktor a Fideszt faképnél hagyó Szijjártónak
Megvárja a Fidesz a foci-vb-t néző Orbánt, csak jövő szerdán tárgyalnak az új frakcióvezetőről
Üzent az Egyesült Államokba szökött, meccset néző Orbán Viktor: nagyon aggódik
Fordulat: Bús Balázst is meggyanúsították az óbudai korrupciós ügyben
Állva tapsoltak a parlamentben, megszavazták a Vagyonvisszaszerzési Hivatal felállításáról szóló javaslatot