Berobbant egy benzinkút tartálya Debrecenben, többen megsérültek

benzinkút, tankolás, üzemanyag
Fotó: Pixabay.com

Több ember megsérült egy benzinkút tartályának tisztítása közben még kedden Debrecenben – közölte a Hajdú Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság.

A debreceni rendőrkapitányság foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétség gyanúja miatt indított büntetőeljárást – tartalmazza a mai közlemény.

A töltőállomás karbantartási munkálatok miatt zárva tartott a baleset bekövetkezésekor. A robbanásról szóló bejelentést kedden 16 óra körül kapta a rendőrség.

A vizsgálat szerint egy cég alkalmazottjai az egyik tartályt tisztították, amikor eddig tisztázatlan körülmények között bekövetkezett a robbanás.

Betelt a pohár a fideszes városvezetőnél, büntetőfeljelentést tesz
Hangfelvétel: választási csaláson kapták a Fidesz két képviselőjelöltjét
Súlyos baleset történt a debreceni akkumulátorgyár építkezésén
Elítélték a fideszest, aki kalapáccsal támadt rá a Tisza Párt önkénteseire
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel