Tüntetés készül Orbánék kisvállalkozókat megnyomorító kata-szigorítása miatt

orbán viktor nevet

Hétfőn derült ki, hogy bár még le sem zárult a kisadózó vállalkozókat érintő szabályrendszer újragondolásának állítólagos „online konzultációja”, a kormány ahogy szokott, most is szarik a társadalmi egyeztetésre: meg sem várva a felmérés eredményét máris benyújtotta a kész törvényjavaslatot, mely gyakorlatilag megszünteti, értelmetlenné teszi a több százezer vállalkozót érintő adózási formát.

A dilettáns barbárság slusszpoénja, hogy a változások nem jövőre, hanem már szeptember 1-től hatályba lépnének, ezzel sem hagyva menekülési lehetőséget kisvállalkozók, családok, esetlegesen a lakáshitelüket fizetők tömegének, akik minimum az idei évüket még eszerint az adónem szerint tervezték meg.

A megszorítás miatt egy ismeretlen tüntetést szervez a Facebookon keddre, a budapesti Kossuth térre;

mostanáig több mint hétezren jelezték, hogy érdeklődnek az eseménye iránt.

Az aHang oldalon eközben petíció indult, azt már több mint 13 ezren írták alá.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta
Orbán haverja tovább aljaskodik: leállt a vasút egész Szerbiában, hogy a tüntetők ne tudjanak Belgrádba jutni
Több millióan tüntettek Trump ellen Amerikában
Magyar Péter kiosztotta a migránsokért könyörgő milliárdos csirkegyár-tulajdonost
„Ez mindenképpen örömhír” – megszólalt a miniszter a legújabb döntésről