Orbán Viktor nyitóbeszédet mond az amerikai CPAC konferencián

Orbán Viktor
Fotó: Facebook/Orbán Viktor

Augusztus 4-ére a texasi Dallasba hívták Orbán Viktort, hogy nyitóbeszédet tartson „a világ legnagyobb és legbefolyásosabb konzervatív rendezvényén”, az amerikai CPAC-en (Conservative Political Action Conference) – közölte a jó hírt Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke hétfőn.

A CPAC 1974-ben alapított jobboldali politikai dzsembori, melyet az Amerikai Konzervatív Unió (ACU) rendez meg; s a közel fél évszázados története során az ACU legnépszerűbb, több tízezer konzervatívot megmozgató eseményévé nőtte ki magát.

Orbán Viktor az Európában elsőként megrendezett CPAC Hungary-n is beszédet mondott idén májusban, a budapesti Bálnában, ahol többek között ismertette „a jobboldal sikerének világszerte alkalmazható 12 pontos receptjét”.

Orbán Viktor is reagált arra, hogy megszűnt a hazug propagandatévéje
Magyar Péter reagált arra, hogy Orbánék tüntetést szerveznek a demokráciáért
Orbán Viktor elvesztette a perét, amit azért indított, mert szerinte nem is akarta egy rokonának megszerezni a Spart
Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Magyar Péter szerint Áder János súlyos közpénzeket tüntethetett el
Magyar Péter üzent a NATO-csúcsról, vakarják a fejüket a fideszesek