Melegpartikra járt és pornóoldalakon is szerepelt a plébános, aki megáldotta Orbán Viktor és a Megafon irodáit

Brutális baleset történt az autópályán: meghalt egy magyar diplomata

Kiderült: mindenkinél gyorsabban úszott egy férfi Budapesten

Világcsúccsal lett aranyérmes 200 méter pillangón.

MILÁK Kristóf
A győztes Milák Kristóf a férfi 200 méteres pillangóúszás döntője után a vizes világbajnokságon a Duna Arénában 2022. június 21-én. Fotó: MTI/Kovács Tamás

Te jobb cikkeket írnál? Hírszerkesztőt keres a Röviden! → Részletek

Milák Kristóf címét megvédve világcsúccsal aranyérmet nyert a 200 méteres pillangóúszást kedden a budapesti vizes világbajnokságon.

A 22 éves magyar versenyző, a szám olimpiai bajnoka, világcsúcstartója és Európa-bajnoka 2019-es kvangdzsui rekordját (1:50.73) megjavítva, 1:50.34 perces idővel csapott célba. A szám másik magyarja, Kenderesi Tamás 1:55.20-szal a hatodik lett.

A hazai rendezésű viadalon a magyar küldöttség első dobogós helyezését szállító Milák a magyar úszósport történetének 33. nagymedencés világbajnoki aranyát szerezte.