Győzike is értékelte az újabb kétharmadot: „Ezt a játszmát megnyertük!”

Az idei Kossuth-díj várományosa nem finomkodott: „Győztünk! Győztünk! Győztünk!”

Gáspár Győző
Fotó: Facebook/Gáspár Győző

„Lehet minket szidni, de ezt a játszmát megnyertük!”

posztolta egy agyonfeliratozott Orbán-portré kíséretében Gáspár Győző, akit elsőként az idei Békemeneten csodálhattunk meg Fidesz-szimpatizánsként, majd Budai Gyulánál írt alá valamit, ami alapján biztosra lehetett venni, hogy belépett a pártba, de ezt Budai később cáfolta.

Kedves barátaim, követőim!Lehet minket szidni, de ezt a játszmát megnyertük!🟠Ahogy drága barátom is mondja:Megcsináltuk, látod Fidesz újra megcsináltuk!❤️(a dal Gwm)

Posted by Gáspár Győző on Sunday, April 3, 2022

A showman-politológus vasárnap este, amikor már tudvalevő volt, hogy újabb négy év narancsvidék köszöntött Magyarországra, és a kétharmad is erősebb lett, látványosan hitet tett választott pártközössége mellett.

„Ahogy drága barátom is mondja: megcsináltuk, látod Fidesz újra megcsináltuk!”

– lelkendezett Győző.

Magyar Péter reggel sajtótájékoztatót tart az Orbán-kormány „egyik legnagyobb hazugságáról”
Súlyos lelepleződés: a Fidesz nem támogatja a korrupcióellenes intézkedéseket
Török Gábor rámutatott a Fidesz egyik legnagyobb hibájára a kampányban
Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Elfogták az Erzsébet hídról pride-zászlókat a Dunába dobó dilist
Elpusztult három zebra a hatvanpusztai Orbán-birtok közelében