Tömeg helyett a semminek integetett Orbán és a szerb elnök

Már 1,3 millióan látták, ahogy a két ütődött az üres peront köszönti.

Vígjátékba, szovjet/észak-koreai propagandafilmbe illő jelenetet rögzítettek Orbán Viktor szerbiai látogatásakor, amikor is Aleksandar Vučić szerb elnökkel közösen vonatozott a magyar miniszterelnök a Budapest-Belgrád vasútvonal már elkészült, szerbiai részén.

A Twitterre feltöltött, mostanra 1,3 millió megtekintésnél járó videón az látszik, hogy Orbán és kollégája lelkesen integetett az üres peronnak, majd kicsit később a tájnak is, ahol páran ugyan lézengtek a távolban, de szemlátomást nem a potentátok kedvéért csődültek oda.

Hogy korábban volt-e ott tömeg, és a két politikai hatalmasság egyszerűen csak nem tudta abbahagyni az integetést, az a videóból nem derül ki.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Szorul a hurok, átvilágítják Orbánék hazaáruló vasúti projektjét
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem