Orbán 12 év mindenkivel háborúzás után: „A háború rombol, a béke épít”

orban-viktor
Orbán Viktor a békéscsabaiaknak meséli 2022. március 29-én, hogy a háború rombol, a béke épít. Fotó: Facebook/Orbán Viktor

„A háború rombol, a béke épít” – ragadtatta el magát legújabb videójában a tizenkét éve a Soros György öregembertől a rezsin át Belgium fővárosáig mindenkivel háborúzó magyar miniszterelnök.

Orbán Viktor egy sámlira állva szónokolt Békéscsabán egy csapatnyi megtévesztett előtt az orosz-ukrán háború kapcsán. Szerinte a vasárnapi választás tétje az, hogy „belesodródunk vagy nem”, amihez éppen csak két dolgot felejtett el megemlíteni, hogy

  1. senki más, így az egyesült ellenzék sem akarja, hogy „belesodródjunk a háborúba”,
  2. éppen ő volt az, aki Vlagyimir Putyin uniós „trójai falovaként” rengeteget tett azért, hogy Európa nyakára hozza a bajt.

A háború rombol, a béke épít

A háború rombol, a béke épít

Posted by Orbán Viktor on Tuesday, March 29, 2022

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem