Összeverekedtek a szurkolók a körmendi kosárrangadón

kormend-verekedes
Részlet az M4 Sport közvetítéséből.

Egymásnak esett a két szurkolótábor szombaton az Egis Körmend-Falco KC Szombathely NB I-es férfi kosárlabda mérkőzés utolsó perceiben.

Az M4 Sport tudósítása szerint először a rendfenntartók próbálták szétválasztani a feleket, ám amikor már csak 44 másodperc volt hátra, a játékvezetők megállították a játékot, és bevonultak a rendőrök is. Végül néhány percen át tartó kényszerszünetet követően tudták csak befejezni a mérkőzést.

A címvédő Falco KC végül 86-78-ra győzött az Egis Körmend otthonában.

Körmenden is baszni akart egy őrjöngő fideszes, rendőrök vitték el
Újabb fideszesek estek egymásnak: úgy megfenyegették sajátjai a körmendi polgármesterjelöltet, hogy inkább visszalép az indulástól
Tragédia Körmendnél: kamionnal ütközött egy autó, egy ember meghalt
Perre készül Szoboszlai Dominik menedzsmentje a gatyás mémek miatt
Kiakadt az internet a Conchita Wurstnak öltözött Szoboszlai Dominik szettjétől
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók