Telefonon is elkezdte zaklatni az embereket a Fidesz a Gyurcsány-petíció kapcsán

Mindenkinek meg kell tudnia, hogy ellenzékiek is el akarnak indulni a jövő évi választáson.

Orbán Viktor telefonnal
Fotó: Facebook/Orbán Viktor

A Fidesz telefonos kampányt indított a Stop, Gyurcsány! Stop, Karácsony! petícióról – közölte Horváth László, a nagyobbik kormánypárt szóvivője szerdai videonyilatkozatában.

A fideszes mameluk arról beszélt, hogy a kihelyezett standok és a személyes vegzálás mellett immár telefonon is azzal nyomasztanak: minél többen írják alá a(z adatgyűjtésen kívül semmire nem való, semmilyen jogkövetkezménnyel nem járó) petíciót, „mert látják, hogy a múlt emberei akarnak visszatérni, és képesek ezért mindent elkövetni”!

„Ne hagyjuk, hogy Gyurcsányék újra megragadják a hatalmat, mert ők egyszer már tönkretették ezt azt országot, és meg kell mutatni nekik, hogy továbbra is nemet mondunk Gyurcsány kudarcos kormányzására” – magyarázta Horváth László.

A Fidesz szóvivője arra szólított fel, ne adjanak nekik újabb esélyt!

Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Elbocsátják a Pesti Srácok összes munkását – folytatódik a fideszes szennymédia összeomlása
Magyar Péter reggel sajtótájékoztatót tart az Orbán-kormány „egyik legnagyobb hazugságáról”
Akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Kiszivárgott dokumentum: Orbán Viktort is az aranykonvoj-ügy felelősei közé teszi az Ügyészség