Kirúgta a szülésznő szemét egy vajúdó kismama az ózdi kórházban

Vajúdás közben, nagy fájdalmában véletlenül úgy fejbe rúgta a szülésznőt egy kismama az ózdi kórházban, hogy a nő elvesztette az egyik szeme világát – számolt be a Tények.

Az eset még négy éve történt, Dódujné Szőllősi Mariannának levált a retinája, és hiába műtötték meg, elveszítette a látását. A rúgástól a másik szeme is megsérült, arra 20 fokos látótérkiesést szenvedett. A szülésznő az évek óta tartó pereskedésben nyolcmillió forintos kártérítést követelt a munkahelyétől, ám ennek most úgy tudni, csak a felét kapja meg.

A szülésznőt a baleset anyagilag is megviselte, azóta nem tud dolgozni, és úgy érzi, tönkrement az élete.

Az egészségügyi dolgozók „megbecsültségéről” és általában a hazai viszonyokról sokat elmond, hogy a kórház nem akarta elismerni, hogy munkahelyi baleset történt.

Megzavarta a tv-nézést, összeszurkálta apját egy férfi Ózdon
Meg akartak ölni egy pedagógust Ózdon
Meg akarta szurkálni tanárát egy diák Ózdon
Eltűnt két kislány Ózdról
„Győztünk!” – Távozik a fideszes propagandista felesége, fellélegezhet a hazai vérellátás is
Kajdi Csaba Magyar Péternek: A kampánynak vége van, nem kell ordítani