Orbán Viktor megszólalt a Szájer-ügyről

Valami történt, ami a Fidesz közösségének értékrendjébe már nem fér bele.

Orbán Viktor

Szájer József a mai nappal kilépett a Fideszből – írja a kormánypárti Magyar Nemzet.

Az illegális szexorgián lebukott EP-képviselő a párttagságáról való lemondást Kubatov Gábornak, a Fidesz pártigazgatójának címzett egymondatos levelében jelentette be.

A Magyar Nemzet azt is írja, a kormányülés szünetében „sikerült” telefoninterjút készíteniük Orbán Viktorral. A miniszterelnök, a Fidesz elnöke állítólag azt mondta:

„Amit Szájer József képviselőtársunk tett, az a mi politikai közösségünk értékrendjébe nem fér bele. Harmincéves munkáját nem fogjuk elfelejteni és megtagadni, de cselekedete nem elfogadható, és nem védhető. A történtek után az egyetlen helyes döntést hozta, amikor bocsánatkérés mellett Európai Parlamenti mandátumáról lemondott, és a Fideszből kilépett. Döntését tudomásul vettük.”

Orbán azt már nem részletezte (vagy a cikkből kimaradt), hogy pontosan mi nem fér bele a Fidesz értékrendjébe: úgy általában a homoszexualitás, vagy csak a képmutatók szánalmas lebukása.

Orbánék washingtoni hazaárulása: „Az emberek nem űrállomásra vágynak, hanem arra, hogy vonattal eljussanak Budapestre vagy Salgótarjánba”

Orbán Viktor: az ukránok kormányváltást akarnak Magyarországon

Magyar Péter: A rettegő hatalom minden erkölcsi és jogi határt átlépett

Orbán dühöng, miután a legújabb dili szerint sorra állnak be a külföldi cégek a Tisza mögé

Magyar Péter: „Mindent meghamisítanak, minden adatot eltagadnak, miközben a csőd felé robog az ország”

Mit titkolnak? Elszólta magát a propagandista arról, miért ment valójában Orbán Washingtonba