Németh Szilárd a Jászai Mari téri aljnövényzetben sem fertőz meg senkit

NÉMETH Szilárd
Németh Szilárd, a Honvédelmi Minisztérium parlamenti államtitkára sajtótájékoztatót tart a Jászai Mari téren 2020. november 16-án. Fotó: MTI/Bruzák Noémi

Maszkkollekciója újabb darabját villantotta meg hétfőn Németh Szilárd, a Honvédelmi Minisztérium parlamenti államtitkára ezúttal a terepmintás taktikai maszkot találta megfelelőnek Budapest belvárosában tartott sajtótájékoztatójához.

A Jászai Mari téren Németh arról magyarázott, hogy hétfőtől a katonák is segítik a rendőrök munkáját a közterületeken, részt vesznek a közrend, köznyugalom, közbiztonság fenntartásában!

A magyar honvédség minden képességével és eszközével rendelkezésére áll a magyar embereknek, hogy az ország működőképességét és biztonságát, békéjét fenn tudjuk tartani – mesélte az államtitkár.

Mi történik? Orbán Viktor nagyszabású tisztogatást rendelt el

Magyar: Elég volt a hazudozásból, Orbánnak és Nagy Mártonnak mennie kell

Még a hazugságról is hazudnak: csak a magyar gazdaság szenved a „háború elviselhetetlen pénzügyi terheitől”

Orbán Viktor tiszta ideg, amiért tizenöt éve nem tud vasutat, kórházat felújítani a Tisza Párt miatt

Drogot találtak egy fideszes országgyűlési képviselő fiánál, Magyar Péter is reagált

Baleset miatt megállították a forgalmat az M1-es autópályán