Toroczkai László is koronavírusos

Egyelőre jól van, „eddig csak egy kis láz, később hőemelkedés, enyhe fejfájás”.

Toroczkai László
Toroczkai László, a Mi Hazánk elnöke. Fotó: toroczkai.info

Csütörtökön értesítette háziorvosa Toroczkai Lászlót, a Mi Hazánk elnökét, hogy pozitív lett a koronavírus-tesztje, erről a politikus maga számolt be a honlapján.

Ásotthalom polgármesterénél két napja jelentkeztek az első tünetek, akkor tesztelték, majd önkéntes karanténba vonult.

„Én egyébként egyelőre jól vagyok, eddig csak egy kis láz, később hőemelkedés, enyhe fejfájás, torokfájás jelentkezett (…) A legfontosabb, hogy mindenki erősítse az immunrendszerét, D-vitamin, C-vitamin, testmozgás, séta a friss levegőn, mert a koronavírus most már mindenhol ott van, az ország valamennyi pontján villámgyorsan terjed” – írta.

Magyar Péter Toroczkainak: Ön fogja vezetni a vizsgálóbizottságot
Nekiment a Mi Hazánk a cigány himnusznak, de az uniós zászlót sem kérik az Országházra
Szétbarmolták a Bikás parkot a majálisozók, feljelentést tesz az önkormányzat
Toroczkaiék a Tisza Párt elleni provokációval készülhetnek Kállón
Most közölték: akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Kiszivárgott dokumentum: Orbán Viktort is az aranykonvoj-ügy felelősei közé teszi az Ügyészség