Akciós lesz a krumpli a tiszaújvárosi időközi előtt, a helyi Fidesz hirdeti a Facebookon

„Azért 10 év kétharmad után is krumplival kampányolni mindennek az alja. Kormányozni kéne, és nem jachtkormányozni.”

Koncz Zsófia
Fotó: Facebook/Koncz Zsófia

2020-ban az ilyesmit jó ízlésű ember már paródiának gondolná, de a Fidesz tiszaújvárosi szervezete hirdeti, úgyhogy nagyon is komoly:

akciós zöldség- és gyümölcsvásárlási lehetőséggel dolgozza meg a választókat a kormánypárt a közelgő időközi választást előtt.

Tiszaújvárosban Koncz Ferenc, a választókerület fideszes parlamenti képviselőjének halála miatt tartanak rendkívüli szavazást október 11-én, a kormánypárt az elhunyt lányát, Koncz Zsófiát jelölte, míg az ellenzék nevében a jobbikos Bíró László indul.

Előtte, október 3-án azonban még hogy, hogy nem, „kedvezményes őszi éléskamra akciót” tart a városban a narancspárt, a krumplit például 100, a vöröshagymát 133, a tarka babot pedig 800 forintos kilónkénti áron lehet majd hazavinni a Fidesz-logóval bőven ellátott szórólap szerint:

Az időközi választás elé szervezett fideszes élelmiszervásár plakátja.

Az időközi választás elé szervezett fideszes élelmiszervásár plakátja.Forrás: Facebook/Tiszaújvárosi Fidesz

A kormánypárt helyi lerakatának posztjához több, nem éppen egyetértő hozzászólás is érkezett.

„A Fidesz alapvető élelmiszereket kell, hogy osszon az időseknek, ez azért sokat elmond arról, hogy milyen országban élünk”

– jegyezte meg valaki (bár nem ételosztásról van szó, hanem akciós élelmiszer-vásárlási lehetőségről – szerk.), míg más csak annyit írt, „helyettetek szégyellem magam”.

„Azért 10 év kétharmad után is krumplival kampányolni mindennek az alja. Kormányozni kéne, és nem jachtkormányozni”

– foglalta össze megint más az akciót, miközben az oldal moderátorai bőszen törölgetik a kommenteket.

„Ez felháborító!” Fideszes megmondó szólt vissza Orbánék fasiszta törvényjavaslata miatt

Magyar Péter: már mindenki látja a különbséget a Fidesz és a Tisza között

Kiadták a figyelmeztetést: zivatarok csapnak le országszerte

Leminősítette az Egyesült Államokat a Moody’s

Orbán úgy tudja, példátlan, hogy egy nem NATO-tagállam titkosszolgálati akciókat hajt végre Magyarország ellen

Vörös festékkel öntötték le a fasiszta Szuverenitásvédelmi Hivatal épületét