Orbán Viktor kiposztolt egy videót, szétoltják a kommentelők

valaszd-a-hazait

Válaszd a hazait! címmel tett közzé idilli habos-babos propagandavideót hétfő reggel Orbán Viktor (Facebook-oldalának kezelője), mely azzal indít, hogy „a járvány idején megmutattuk, hogy vészhelyzet esetén is el tudjuk látni az országot élelemmel”.

Hogy ki, vagy mi mondja ezt, arról nem esik szó, ahogy arról sem, hogy valójában persze az áruforgalom a legszigorúbb járványügyi korlátozások idején is zavartalanul működött.

Válaszd a hazait!

Válaszd a hazait!

Posted by Orbán Viktor on Sunday, August 23, 2020

A videó ezután sorra veszi, hogy miért fontos, érdemes hazai termékeket választani a boltokban, amire a kommentszekcióban elszabadult a pokol:

orban-komment-1

orban-komment-2

orban-komment-3

orban-komment-4

orban-komment-5

Arról, hogy legutóbb a magyar infláció lett a legnagyobb az EU-ban, azaz nálunk romlott leginkább a pénz fizetőértéke, a múlt héten jött ki kutatás, ezen belül pedig az élelmiszerárak emelkedéséről szinte havonta érkeznek lesújtó hírek.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Szorul a hurok: régi adósságát törleszti a rendszerváltás, ha átmegy ez a törvényjavaslat
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben