Kiürítettek egy budapesti iskolát, 10 mentőautót riasztottak a helyszínre

36 évesen meghalt Azahriah menedzsere

Félbeszakadt egy kézilabdameccs Tatabányán, akkora volt a páratartalom

A Grundfos és a Csurgó játszott, amikor nedves lett a pálya.

Fotó: Facebook/Grundfos Tatabánya Kézilabda Club

A pálya alkalmatlansága miatt félbeszakadt kedden Grundfos Tatabánya-Csurgói KK férfi kézilabda edzőmérkőzés.

A Grundfos Tatabánya KC közösségi oldalának beszámolója szerint a csapadékos időjárás miatt olyan magas volt a páratartalom a sportcsarnokban, hogy a rendkívül csúszós talaj sérülésveszélyessé vált. A szünetben 11-11 volt az állás, a találkozó végül a 38. percben 15-12-es hazai vezetésnél szakadt félbe.

Grundfos Tatabánya – Csurgói KKA pálya alkalmatlansága miatt (magas páratartalom) és a sérülésveszélyre való tekintettel a mérkőzést a 38. percben 15-12-es hazai vezetésnél félbeszakadt.