Schobert Norbi kitiltaná a 18 év alattiakat az Instáról, mert hazugságot közvetít a gyerekek felé

Közben a 16 éves lánya száznyolcvanezer követőnek villantja nap mint nap a luxust.

Schobert Norbi
Fotó: Facebook/Norbi Update LOW CARB

Nincs jó véleménnyel a közösségi médiáról a közösségi médiában üstökösként hasító Schobert Norbi – derült ki a fitneszguru Blikknek adott interjújából.

Mint mondta, gyermekei 12 évesen kaptak mobilt, „kényszerből”, mert minden osztálytársuknak volt, igaz, már előtte is kérték. Ugyanakkor próbálják őket óvni a közösségi média káros hatásaitól.

„Folyamatosan beszélgetünk velük, de ha rajtam múlna, akkor a Facebookot, az Instagramot és a hasonló oldalakat nem engedném 18 éves kor alatt használni. Személyi igazolványos hitelesítéshez kötném a regisztrációt, hogy a trollokat ki lehessen iktatni”

– mondta Norbi, hozzátéve, szerinte a szigorításra azért is szükség volna, mert a közösségi média hazugságot közvetít a gyerekek felé.

„Az Instán mindenki szép, fitt és gazdag. De hát ez kamu! És szegény gyerekek meg ezt követik, mert nem tudják”

– fogalmazott meglehetősen cinikusan, hiszen saját lánya, a 16 éves Schobert Lara is pontosan ezt a „szép, fitt és gazdag” vonalat tolja nap mint nap a 187 ezer követője arcába.

Ismét törvényt sértett a kormányközeli rádió, most a cukorbetegekkel szemétkedtek

Magyar Péter húsvéti üzenetet küldött Orbánnak

Súlyos baleset az M7-esen, kilenc sérült, köztük gyerekek

Trágárkodtak a fideszes tévében, lecsapott a Médiatanács

Megszólalt az RTL a Való Világban megerőszakolt nő ügyében

250 milliós Ferrarival bukott le Orbán rokona