Huhogtak a lelátón, egymillió forintos büntetést kapott az Újpest

A zalaegerszegiek első alkalommal huhogtak, így nekik még csak 200 ezer a bírság.

Egymillió forintos pénzbüntetést szabott ki az Újpestre a Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága.

A szervezet honlapjának hétfői beszámolója szerint a fővárosi klubot „szurkolói részéről történt rendzavarások (megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálása) és ismétlődő rasszista megnyilvánulása („huhogás”) miatt” büntette az MLSZ. Az Újpest a Ferencváros vendége volt szombaton.

A fegyelmi bizottság állásfoglalása szerint a Zalaegerszeg ugyancsak drukkereinek rendzavarásai (obszcén kifejezések bekiabálása), továbbá „első alkalommal történt, rövid ideig tartó rasszista megnyilvánulása („huhogás”) miatt” 200 ezer forintot kell befizessen a szövetség kasszájába.

Kiakadt az internet a Conchita Wurstnak öltözött Szoboszlai Dominik szettjétől
Meghalt Mezey György
Arra kéri a szurkolókat az MLSZ, hogy ne buzizzanak, cigányozzanak a lelátón
Bíróság elé állítanak egy labdarúgót Szegeden
Perre készül Szoboszlai Dominik menedzsmentje a gatyás mémek miatt
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók