Németh Szilárd: katonák nélkül nem ment volna a védekezés

Úgy tudja, jelentős részt vállaltak a feladatokból.

Katonák nélkül nem ment volna a koronavírus-járvány elleni védekezés Magyarországon sem, a honvédség és tartalékosai jelentős részt vállaltak a feladatokból – magyarázta a Honvédelmi Minisztérium parlamenti államtitkára szerdán Nagykanizsán.

Úton Nagykanizsára interjú a Kossuth Rádiónak

Posted by Németh Szilárd on Tuesday, June 9, 2020

Németh Szilárd a nagykanizsai katonai toborzópont megnyitásakor azt mondta, hogy a katonák segédkeztek a kórházak irányításában, az idősotthonok fertőtlenítésében, a kritikus infrastruktúrákat kezelő vállalatok irányításában, valamint közterületi járőrszolgálatot adtak.

Az államtitkár közölte: a honvédség fejlesztési programjával igyekeznek újjáéleszteni a hagyományokat.

A nagykanizsai toborzópont révén lehetőség nyílik arra, hogy az egykor jelentős katonavárosban újból létrehozhassanak egy zászlóaljat – mondta.

Lázár János „veszélyes adathalászatról” őrjöng, amiért lelkes fejlesztők megcsinálták a Holavonat.hu-t a tönkretett Vonatinfó helyett

„Saját levükben főnek meg” a betegek a szentesi kórházban

Orbán üzent az országnak: hívják a 112-t, ha szokatlan dolgot tapasztalnak

Elfogtak egy férfit, akinél gyermekekről készült pornográf felvételeket találtak

Dobrev Klára: Ez így nem lesz jó, gyerekek!

Magyar Péterék újra kórházlátogatásra indulnak