Megkéseltek két embert Gyulán

Az egyik sérültet az utcán találták meg, ő meghalt.

Megkéseltek két embert Gyulán, egyikük meghalt
Rendőr és bűnügyi helyszínelők (háttérben) Gyulán, ahol 2020. május 31-én hajnalban megkéseltek két embert, egyikük meghalt. Fotó: MTI/Donka Ferenc

Megkéseltek két embert Gyulán vasárnap hajnalban, az egyik sérült meghalt. A rendőrök elfogták a feltételezett elkövetőt.

A rendőrségre vasárnap tett bejelentést egy gyulai nő arról, hogy a háza udvarán van egy sérült. A férfi, akinek az arcát vágták meg, a rendőröknek elmondta, hogy van még egy sérült, akit megszúrtak. Az ő holttestét a közelben, az utcán találták meg.

A rendőrök egy órán belül a 44-es főút Gyulát elkerülő szakaszán elfogtak egy férfit, a gyanú szerint ő sebesítette meg az elhunytat. A nyomozók megkezdték az elszámoltatását – olvasható a rendőrségi honlapon.

Brutális gyilkosság Bácsalmáson: nyílt utcán szúrta le volt párját és saját fiát egy férfi

„Miniszterelnök elvtárs, ki kellene már bújni a nők szoknyája mögül”

Befesti a MÁV a síneket, hogy ne melegedjenek annyira

Négy embert megkéseltek Szombathelyen

Halálra marta egyéves gyereküket a család kutyája Csongrádban, vádat emeltek az anya ellen

Bedrogoztak és megerőszakoltak egy fiatal lányt a Balatonnál