Orbán Viktor üzent az érettségizőknek

Nem egy motivációs tréner.

Facebook-oldalán üzent egy gyorsat a miniszterelnök, mielőtt megkezdődtek volna az írásbeli érettségik hétfőn reggel 9-kor.

„Kezdődik az érettségi. Hajrá, fiatalok”

– eresztette bő lére jókívánságait Orbán Viktor a koronavírus-járvány idején vizsgázóknak.

54. Kezdődik az érettségi. Hajrá, fiatalok // 54. Matriculation exams begin. Good luck, youngsters!🤞🤞🤞

Posted by Orbán Viktor on Sunday, May 3, 2020

Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár előzőleg arról beszélt, hogy az ország 1144 helyszínén kezdődtek meg az írásbelik, egy órával később a megszokottnál (8 helyett 9 órakor), ugyanakkor a járványügyi szakértők javaslatait is figyelembe véve tették mostanra az érettségit, hiszen a megbetegedések száma most alacsony.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Magyar Péter: „Köszönjünk, köszönjük, köszönjük!”
Itt a bejelentés, megvan a Tisza oktatásügyi minisztere