Orbán, a Superman ma a szekszárdi kórházban ellenőrzött

„Fáradékonyság? Nincs? Superman!” – hangzott a diagnózis.

A Tolna Megyei Balassa János Kórházban folytatódott vasárnap reggel Orbán Viktor turnésorozata, mely azt hivatott demonstrálni, hogy Karácsony Gergellyel ellentétben a miniszterelnök bezzeg személyesen tudálékoskodik a koronavírus-járvány frontvonalában.

A váratlan látogatás keretében Orbán végigjárta – majd forgatócsoportja a Facebookon be is mutatta – a Covid-gyanús vagy igazolt fertőzöttek ellátási helyszíneit.

Harminckettedik nap. Balassa János Kórház, Szekszárd // Day thirty-two. Balassa János Hospital, Szekszárd

Harminckettedik nap. Balassa János Kórház, Szekszárd // Day thirty-two. Balassa János Hospital, Szekszárd

Posted by Orbán Viktor on Sunday, April 12, 2020

Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke az MTI-nek arról is magyarázott, a szekszárdi egy pavilonkórház, ahol – őrületes innováció – külön épületekben helyezhetik el a különböző betegségekben szenvedőket!

Az intézményben egyébként most egy, bizonyítottan koronavírusos személyt kezelnek, de a kapacitások maximális igénybevételével egyidőben közel 180 ágyon folyhat a fertőzöttek ellátása. Látogatása végén a miniszterelnök gratulált a kórház felkészültségéhez.

Orbán Viktor elvesztette a perét, amit azért indított, mert szerinte nem is akarta egy rokonának megszerezni a Spart
Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Vége a Megafonnak, holnap lapátra kerül az utolsó propagandista, már a bútorokat is eladták
Azonnali hatállyal felmondta a Balásy-cégekkel kötött szerződéseit a nemzeti rendezvényszervező