Index: rendőrök gúnyolták a menekülteket a határkerítésnél

Több olvasó is elküldött az Indexnek egy, a TikTokra feltöltött videót, melyen az látható, amint

egy rendőr a Ballag már a vén diák című dalt játssza a telefonjáról a határkerítésnél egy autóból, miközben a túloldalon menekültek sétálnak, közben pedig röhögés hallatszik a kocsiból.

Hogy a felvétel mikor és hol készült, azt egyelőre nem tudni, de vélhetően a déli határszakasz látszik rajta. Az Index szerint egy járőr készíthette a videót a mobiljával.

Az lap kereste az ügyben az Országos Rendőr-főkapitányságot, ahonnan azonban egyelőre nem érkezett reakció a látottakra.

Cáfolja a belügyminiszter a Fidesz-maffia legújabb hazugságát
Kiderült: valóban titkos migránstábor kialakítását tervezte az Orbán-kormány 2024-ben Vitnyéden
Áll a bál: Magyarország beperli az Európai Bíróságot
Kezdődik: felborult egy menekülő embercsempész autója Zalában
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon