Úgy ismétli a közmédia Orbán évértékelőjét, mintha hétvégén választás lenne

Olcsóbb tévékbe mostanra talán már bele is égett a miniszterelnök sziluettje.

A jelek szerint nem tudnak betelni a közmédiánál Orbán Viktor vasárnapi évértékelőjével, mely során a miniszterelnök nem csak azt jelentette ki, hogy az elmúlt tíz év volt a legsikeresebb az ország elmúlt száz évében, hanem – némi furcsa önkritikával – azt is, hogy a „liberális nem más, mint diplomás kommunista”.

A 444.hu vette észre, hogy a közpénz-tízmilliárdokból fenntartott, a közszolgálatiságot csak névben viselő közmédia

tegnap óta összesen ötször adta le a teljes, egyórás beszédet.

Egyszer vasárnap, élőben, majd megismételték 18.20-kor, 20.40-kor, aztán hétfő reggel nyolckor, végül hétfő délelőtt 11-kor ötödször is levetítették azoknak, akik az M1-ből kénytelenek tájékozódni.

Orbán Viktor elvesztette a perét, amit azért indított, mert szerinte nem is akarta egy rokonának megszerezni a Spart
Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Most közölték: akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Kiszivárgott dokumentum: Orbán Viktort is az aranykonvoj-ügy felelősei közé teszi az Ügyészség