Migránscsoport miatt egy időre lezárták a bejövő teherforgalmat Tompánál

Fennakadás volt szombat délelőtt a tompai közúti határátkelőnél, miután a kelebiai határátkelőnél, a szerb oldalon egy 27 fős migránscsoport jelent meg – írja honlapján a rendőrség.

A csoport miatt Tompa Közúti Határátkelőhely belépő teherforgalmi kapuját 10 óra 30 perckor egy kis időre lezárták a magyar rendőrök. A szerb rendőrök ezalatt a belépő teherforgalmi sáv közelében őrizték a feltartóztatott csoportot, majd 11 óra 15 perckor elszállították őket, így a belépő teherforgalmi kapu újra megnyitott.

A személyi ki- és belépő forgalomban, illetve a kilépő teherfogalomban nem volt fennakadás – közölte a rendőrség.

Cáfolja a belügyminiszter a Fidesz-maffia legújabb hazugságát
Kiderült: valóban titkos migránstábor kialakítását tervezte az Orbán-kormány 2024-ben Vitnyéden
Áll a bál: Magyarország beperli az Európai Bíróságot
Kezdődik: felborult egy menekülő embercsempész autója Zalában
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon