Megöltek egy 61 éves nőt Sályon

Gondozónője talált rá annak a 61 éves nőnek a holttestére, akit megölthettek sályi otthonában szerdán a délelőtti órákban.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint helyszíni szemle során felmerült az idegenkezűség gyanúja, ezért a rendőrség emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást.

A hatóság további részleteket egyelőre nem közölt az üggyel kapcsolatban.

Erődemonstrációt tart Miskolcon a Mi Hazánk, megszólalt a polgármester
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban
Házkutatást tartottak Bede Zsoltnál, Orbán kedvenc médiatahójánál
Magyar Péter vizsgálatot rendelt el Orbánék ukrán pénzszállító-rablása ügyében