Már facebookozik a nagybeteg Orbán, borkrémlevesről posztolt

Újabb karácsonyváró tartalommal jelentkezett Orbán Viktor Facebook-oldala, a betegsége miatt még a szerdai kormányülést is kihagyó miniszterelnök egy borkrémleves-receptről készült fotót tett ki.

„Konyhaablakból” – olvasható a kép alatt, utalva rá, hogy a recept felesége, Lévai Anikó hasonló nevű 2007-es receptkönyvéből származik.

19. Konyhaablakból

Posted by Orbán Viktor on Thursday, December 19, 2019

Orbán hétfőn is posztolt, amiből lett is egy kisebb diplomáciai ajtócsapkodás. Az adventi gyertyák mögött ugyanis a történelmi Magyarország térképe volt látható, amin állítólag Andrej Plenkovic horvát miniszterelnök eléggé felháborodott.

Orbán Viktor elvesztette a perét, amit azért indított, mert szerinte nem is akarta egy rokonának megszerezni a Spart
Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Magyar Péter: a hőség miatt otthoni munkavégzést rendelt el a kormány a közszférában
Hosszú listát tett közzé Magyar Péter a Tisza első 50 napjának eredményeiről