Kubatov szerint Lázár János Botka győzelméért szorít

Lázár János meglepő módon nem mocskolta Botka Lászlót egy rádiós beszélgetésben, egész pontosan azt mondta, hogy a szegedi szocialista polgármester ellenzékiként is képes a kormánnyal együttműködni.

Kubatov Gábor, a Fidesz egyik alelnöke ennek kapcsán a SzegedMa.hu kormánybarát oldalnak arról magyarázott, Lázár János egy kiváló stratéga, védi a városát, ezért

neki az az érdeke, hogy Szeged élére egy „alkalmatlan” (vagyis ellenzéki) polgármester kerüljön, amilyen Botka is.

Ha ugyanis Szegedet egy erős, kormánypárti polgármester irányítja, akkor Hódmezővásárhelynek – ahol korábban Lázár polgármester volt – fejlesztési forrásokból is jóval kevesebb jut majd – magyarázta Kubatov.

Inog a Fidesz-alelnök széke a tegnapi lebőgés után, erről ír Magyar Péter

Reagáltak Lázár János mai agymenésére: „Színésznek legalább olyan gyenge vagy, mint miniszternek”

Lázár János bejelentette, hogy Magyar Péter személyesen lehetetlenítette el a vasutat

Lázár János tombol, miután a hozzá köthető szennylap lejárató cikke nyomán öngyilkos lett a rendőrkapitány

Deutsch Tamás: Magyar Péterrel semmi sem oké

Orbán Viktor úgy tudja, aki Ukrajnát támogatja, az a háborút támogatja