„Karácsony már a sajtó elé is fél kiállni”, leplezte le az Origo, fotót is mutatva a rejtőzködésről

„Szintet lépett a szánalmas cselekedetekben a 0 százalékos párt vezetője” – kommentálta a független, mértékadó tényportál, az Origo.hu a Facebookon saját cikkét, melynek a címe sem kevésbé svungos:

„A teljesen alkalmatlan Karácsony Gergely már a sajtó elé is fél kiállni”

Hogy aztán a képre pillantva mindenki szemügyre vehesse…

Az Origo Facebook-posztja, fotója a sajtó elől menekülő Karácsony Gergelyről.

Az Origo Facebook-posztja, fotója a sajtó elől menekülő Karácsony Gergelyről.

…a sajtó mikrofonerdejében nyilatkozó Karácsony Gergely.

Taps, jobboldali újságírók morális fölénye, taps!

Elbocsátják a Pesti Srácok összes munkását – folytatódik a fideszes szennymédia összeomlása
Valahonnan 8,6 milliárd forintot kapott a Megafon
Megszűnik a TV2 hírhedt szennyműsora
Ürítik a Megafon irodáját, széthullik a fideszista kígyófészek
Magyar Péter: indul a „tisztítótűz-művelet” – Az olasz maffia mintájára lesz eltakarítva a Fidesz-maffia
Magyar Péter: a Visegrádi Négyek együttműködése újra él!