Az ózdi Fidesz felavatott egy zászlótartót

Mertek nagyon álmodni, megcsinálták!

Sajóvárkony
A nagy zászlótartóátadás egyik pillanata. Fotó: Facebook/Fidesz Ózd

Parádés átadót tartott az ózdi Fidesz a sajóvárkonyi római katolikus templomnál, ahol elképesztő fejlesztés valósult meg:

új zászlótartó és zászló került az épületre.

A jeles eseményen a Fidesz ózdi polgármester-jelöltje, Eke István és a volt fideszes polgármester, Fürjes Pál is tiszteletét tette:

https://www.facebook.com/OzdFidesz/posts/2187430051369305?

A 3600.hu szerint az ózdi Fidesz “közösségi összefogásból megvalósuló projektnek” nevezte a nem túl költséges akciót, az emelkedett pillanatnál ugyanakkor feltűntek a fideszes és KDNP-s egyházközösségi tagok, volt tűzoltóautó, de még papot is hívtak, a zászlót pedig megáldották.

A kabaréba illő átadásról az ózdi városi tévé is beszámolt:

Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Magyar Péter reggel sajtótájékoztatót tart az Orbán-kormány „egyik legnagyobb hazugságáról”
Súlyos lelepleződés: a Fidesz nem támogatja a korrupcióellenes intézkedéseket
A Csakabaszás.hu és egy volt megafonos lehelne életet a Fidesz új médiahálózatába
Akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon