5000 forintos órabérért sem akarnak dolgozni a diákok

Érdekes kísérletet végzett Barazsy Ákos vállalkozó, videóblogger, aki korábban azzal a címmel tett fel nagy visszhangot kiváltó videót a Facebookra, hogy „Tele van a tököm az összes alkalmazottammal”.

Az előzmény-téma alá többen azt írták: talán jobban meg kellene fizetni a munkavállalókat, akkor lelkiismeretesebben dolgoznának, mire Barazsy bemutatta, hogy nyári kerti munkára például még a reális ár többszöröséért sem talál diák munkaerőt:

https://www.facebook.com/barazsykonyv/videos/651972708636693/

Havi 120 ezres fizetésért keres diákmunkásokat a NAV
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Kiszivárgott dokumentum: Orbán Viktort is az aranykonvoj-ügy felelősei közé teszi az Ügyészség
Magyar Péter: Soha nem volt még példa arra, ami a következő 4 napban jön
Vége a Megafonnak, holnap lapátra kerül az utolsó propagandista, már a bútorokat is eladták