„Magyarul beszélj, te szarházi!” – videóra vették a tököli Tesco biztonsági őrét, aki egy földön fekvő ember fejét akarta szétverni

Néhány napja osztott meg a Facebookon valaki egy videót, amin az látszik, hogy a tököli Tesco biztonsági őrei egy földön fekvő embert fenyegetnek a gumibotjukat lóbálva.

Egyikük teljesen elborult aggyal üvöltözik vele:

Magyarul beszéljél, te szarházi! A társad meg izé, elfut? Vissza lesz hozva ő is, neki is a fejét szétbaszom!

Ez ma a tököli tesconal történt Állítólag süket némának tettetik magukat és pénzt kéregetnek… hat nem tudom🤭

Posted by Szabó Sn on Wednesday, May 29, 2019

A videón az is hallható, hogy a földön fekvő férfi valószínűleg egy koldus, aki süketnémának adja ki magát. A biztonsági őrök azt is állítják, a férfi támadta meg őket, társa pedig elfutott a helyszínről.

Az egyik biztonsági duzzanatot is mutat a karján, amit elmondása szerint a dulakodás közben szerzett.

Az Index megkeresésére a rendőrség azt közölte, garázdaság miatt nyomoznak az ügyben.

A Tesco közleményben határolódott el az őrjöngő biztonságitól, hozzátéve: „a biztonsági őrrel szemben – még az áruház területén belül – fenyegetően és erőszakosan fellépő személyek ellen” jelenleg rendőrségi eljárás zajlik.

Összeszurkálta anyját egy férfi egy szolnoki családi konfliktus során

Magyar Péter: botrányos, szánalmas terelés és hazudozás, amit Gulyás Gergely előadott

Akkora a pánik, hogy Sulyok Tamást is elzavarták Erdélybe

Kifosztottak egy eszméletlen embert Miskolcon, a férfi később meghalt

Fideszes politikusokig érnek a szálak az újabb gyermekbántalmazásos ügyben is

Összeomlott a balatoni vasúti közlekedés, Lázár János kussol, Hegyi Zsolt azonnali vizsgálatot rendelt el