Elmondta a tőzsdeguru, miért ne lottózzon senki

Bence Balázs, lottó, szerencsejáték

Nagyot megy a Youtubeon Bence Balázs tőzsdeguru legújabb videója, melyben arról értekezik, hogy miért pénzkidobás minden lottóra költött forint.

A befektetési tanácsadó racionális érvek mentén veszi sorra, hogy gyakorlatilag bárminek nagyobb esélye van az életben, mint a lottó ötösnek, és azt is elmagyarázza, hogy ennek ellenére hogyan babonázza meg a szerencsevadászokat a nagy nyeremény ígérete, amire a lottótársaságok trükkjei még rá is tesznek egy lapáttal.

A néhány nap alatt nyolcvanezres nézettségnél járó videóban elhangzik, hogy statisztikák szerint az alacsony jövedelműek és a kevésbé iskolázottak körében népszerű a lottó,

tehát pont azok játsszák, akik a legkevésbé engedhetik meg maguknak.

Mi történt? Nem jelentkezett a 300 milliós főnyereményért a Skandináv lottó nyertese

Elvitték minden idők legnagyobb ötöslottó nyereményét

Ricky Martin-koncert lesz a Hősök terén

Ömlenek a Szerencsejáték-milliárdok a NER-es „művészekhez”, lakájokhoz, fideszes politikusok testvéreihez

Megszólalt Orbán embere: ez megint mindenkinek fájni fog

Kiakadt a népszerű kínai szakács, a magyar kormány már az étteremláncát veszélyezteti