Leszerelt az a rendőr is, aki a toborzás reklámarca volt korábban

Otthagyta a rendőri hivatást az a fiatal rendőr, aki korábban a BRFK toborzóplakátján a rendőrség reklámarca volt – olvasható a Zsaruellátó posztjában.

A vízirendészetnél szolgáló férfi azt írta, bár sokat köszönhet a rendőrségnek és imádta a munkáját, a járőri fizetésből nem lehet megélni, és úgy látja, a jövő sem kecsegteti semmi jóval.

Nem látom azt, hogy bármi javulás várható lenne. Ironikus, hogy rajta voltam a toborzón, aztán most lelépek, de sajnos ki kell mondani, hogy már nem kedvező a rendőri pálya

– olvasható a búcsúüzenetében.

"Sziasztok !! Sajnos a mai nappal (03.29) 6 év után én is elhagytam a testületet. Nagyon sok mindent köszönhetek a…

Posted by Zsaruellátó on Friday, March 29, 2019

Néhány napja írtunk róla, hogy egyre elkeserítőbb a helyzet a rendőrségnél, sorra szerelnek le az egyenruhások, miközben feletteseik sem tudnak mást, mint kitartást kérnek az állománytól.

Magyar Péter: a Tisza Párt készen áll a kormányzásra

Kiszivárgott Orbánék 1200 oldalas (tarja, dagadó stb.) titkos dokumentuma

Orbán: a következő napokban dől el, kiterjed-e a háború Európára

Menczer Tamás tombol: Zelenszkij újra robbantott, megtámadta Magyarországot, ami egy kőolajvezeték, ez a negyedik támadás

Rátámadt a Fidesz a Nyíregyházi Állatpark igazgatójára

Magyar Péter: A rettegő miniszterelnök kordonok mögött uszít és hazudik