A Heim Pál Kórház elé feküdtek az édesanyák, mert az intézmény visszautasította az adományágyakat

Hihetetlen indokkal magyarázta néhány napja a Heim Pál Kórház, hogy miért nem használja az egyébként vadiúj, orvosok és ápolók közreműködésével megvásárolt adományágyakat, amelyeket egy magánszemély intézett, hogy ne a földön kelljen aludniuk a gyerekeik mellett éjszakázó édesanyáknak.

Szombat délelőtt ezért három civil csoport, a Segítség Közvetítők, az Anyák az anyákért és a Magyar anyák közös akciót szervezett a Heim Pál Kórház elé.

A 24.hu beszámolója szerint a tüntetők

a kórház elé feküdtek, így tiltakozva az embertelen bánásmód ellen.

A flashmobot a Klubrádió közvetítette, itt nézhető vissza:

Élő bejelentkezés a Senkit sem hagyunk a padlón! című flashmobról. Néhány civil a felháborodottságának adott hangot és villámcsődületet szervezett azzal a céllal, hogy az anyukák a gyerekükkel alhassanak a Heim Pál kórházban, ingyen és ágyon. #ágyatazanyukáknak #civilakció #magyaranyák #segítségközvetítők #anyákazanyákértOnline petíció: https://szabad.ahang.hu/petitions/adjak-oda-az-adomanyagyakat-az-anyaknak

Posted by Klubrádió on Saturday, March 2, 2019

Tömegbaleset az M7-es autópályán, kilenc autó ütközött

Szijjártó bejelentette, hogy most a Kaukázusban fog békét teremteni az Orbán-kormány

Dojcs Tomász úgy tudja, Madyar Péter méretére testre szabják a mentelmi jogot Brüsszelben

Tragikus számokat közölt a KSH, összedőlni látszik Orbánék nagy álma

Fidesz-közeli vállalkozó küldhette rá a provokátorokat Magyar Péterék nagyváradi rendezvényére

Ma is vergődik Orbán, rendkívüli tanácskozást hívott össze