Tüntetésre készülnek a debreceni TEVA dolgozói

Újabb gyárban kaptak vérszemet az Audi-sztrájk sikerétől.

TEVA, Debrecen
Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt

A munkáltató által adott elfogadhatatlan bérajánlás és az ajánlás mértékének felosztási javaslata miatt hétfő délutánra tüntetést szerveznek a Teva gyógyszergyár munkavállalói Debrecenbenírja az Index a Magyar Vegyipari, Energiaipari és Rokon Szakmákban Dolgozók Szakszervezeti Szövetsége vasárnapi bejelentése nyomán.

Legutóbb a győri Audi dolgozói álltak ki a magasabb bérekért, közel egyhetes munkabeszüntetéssel végül sikerült nyomást gyakorolniuk a cégvezetésre.

Betelt a pohár a fideszes városvezetőnél, büntetőfeljelentést tesz
Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta
Orbán haverja tovább aljaskodik: leállt a vasút egész Szerbiában, hogy a tüntetők ne tudjanak Belgrádba jutni
A Csakabaszás.hu és egy volt megafonos lehelne életet a Fidesz új médiahálózatába
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”