Migránsozással ünnepelte a Fidesz a holokauszt-emléknapot

Szélsőséges politikai erőktől félti Európát a magyar kormánypárt.

Soros György plakát
Kormányzati uszítókampány egy MAHIR Cityposter hirdetőfelületen.

Elfogadhatatlan az antiszemitizmus bátorítása Európában, így Magyarországon is – mesélte a Fidesz a holokauszt nemzetközi emléknapja alkalmából, vasárnapi közleményében.

A Soros György elleni uszításra komplett politikát felhúzó, Horthynak szobrokat állító pártnál azt írták: „egyetlen nemzedék sem felejtheti a holokausztot, amely a 20. században több millió ember, köztük több százezer magyar megsemmisítéséhez vezetett. A szabadjára engedett antiszemitizmus terrort, népirtást, és totális háborút hozott Európára és a világra”.

A kormánypárt kihasználta az alkalmat egy kis migránsozásra is:

a világ azt hitte, hogy ez nem ismétlődhet meg, most mégis sok zsidó ember újra félelemben él Nyugat-Európában, mert „a tömeges bevándorlással együtt az antiszemitizmust is rászabadították a kontinensre”

– mesélte a párt, nem elfelejtve szólni arról sem, hogy

„történelmi bűnt követnek el, akik antiszemita bevándorlók tömegeit engedik Európába és azok a magyar ellenzéki pártok is, amelyek a hatalom reményében képesek „összeborulni” az antiszemita, szélsőséges politikai erőkkel”.

Behívták a ruszkikat a kampányra: az orosz állami tévé stábja is részt vett a pusztaszabolcsi Lázárinfón

1,7 milliárd forint ellopásával vádolják a győri Fideszt, már a rendőrség is nyomoz

Elfogták Orbán emberét, aki késeléssel fenyegette a Tisza önkénteseit; vizsgálják, hogy be volt-e drogozva

Baptista fenntartású szakiskolában dolgozik az a férfi, aki baltával támadt a Tisza aktivistáira

Orbán Viktor úgy tudja, ő böjtöl

Két fideszes átadott egy 140 méteres járdaszakaszt, nincs most náluk boldogabb