Útlezárásokkal kezdődött a szombati tüntetéssorozat

utlezaras
Félpályás útlezárás Keszthelynél 2019. január 19-én. Fotó: Mérce/Molnár Tibor

A rabszolgatörvény és az Orbán-kormány politikája ellen tüntetnek az országban és számos külföldi helyszínen január 19-én. Budapesten négy helyszínről indul délben a menet, majd a Clark Ádám tér lesz a végállomás.

Az útlezárások már sok helyen elkezdődtek, a Mérce szerint Kaba volt az első, ott Bangóné Borbély Ildikó MSZP-s képviselő vezetésével megy a csendes tiltakozás.

Kabai tüntetés a rabszolgatörvény ellen!

Posted by Bangóné Borbély Ildikó on Saturday, January 19, 2019

Hajdú-Bihar megyében 11 órától Berettyóújfalunál, majd később a 4-es főúton tiltakoznak.

Keszthelyen már közel egy kilométeres a sor:

Félpályás útlezárás, Keszthely

Posted by Molnár Tibor on Saturday, January 19, 2019

Félpályás útlezárással tiltakoznak Nagykállónál és Ajka határában is.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta
Orbán haverja tovább aljaskodik: leállt a vasút egész Szerbiában, hogy a tüntetők ne tudjanak Belgrádba jutni
Több millióan tüntettek Trump ellen Amerikában
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon