Zsíroskenyeret osztottak a Gundel étteremnél

O1G-logó alakzatban megszórt pirospaprikával.

Stílusosan zsíroskenyér-osztással csábították a tüntetőket az Orbán Viktor filléres menzáját biztosító Gundel étteremhez, ahol a fideszes urizálás ellen kezdődött tüntetés a Munkáspárt 2006 szervezésében.

A tüntetésen nagyjából ötven ember vett részt, a Miniszterelnökség bizalmát elnyerő patinás városligeti étterem inkább ki sem nyitott a mai napon.

A Mérce videója a helyszínről:

A fideszes urizálás ellen tüntetnek a Gundel étterem előtt. Élőben a Mércén!Szöveges közvetítésünk a mai eseményekről: https://merce.hu/2019/01/19/kozel-60-helyen-tuntetnek-a-rabszolgatorveny-es-a-kormany-politikaja-ellen-percrol-percre-a-mercen/

Posted by Mérce on Saturday, January 19, 2019

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta
Orbán haverja tovább aljaskodik: leállt a vasút egész Szerbiában, hogy a tüntetők ne tudjanak Belgrádba jutni
Több millióan tüntettek Trump ellen Amerikában
Azonnali hatállyal felmondta a Balásy-cégekkel kötött szerződéseit a nemzeti rendezvényszervező
Betelt a pohár a fideszes városvezetőnél, büntetőfeljelentést tesz