A Fidesz úgy tudja, megkezdődött Soros György európai parlamenti kampánya

Ezt Hidvéghi Balázs mondta, úgyhogy legalább minden kilencedik mássalhangzója igaz lehet.

Hidvéghi Balázs

A szombati ellenzéki tüntetés már Soros György európai parlamenti választási kampányának a része – mesélte Hidvéghi Balázs, a kormánypárt kommunikációs igazgatója, akinek éppen tegnap derült fény egy korábbi hazudozására, de ma bizonyára igazat mond.

„Soros a bevándorláspárti erőket akarja megerősíteni, ezért mindenütt mozgósítja az őt támogató pártokat és szervezeteket, hogy azok támadják a bevándorlást ellenző kormányokat” – értelmezte Hidvéghi a mai kormányellenes tüntetéseket.

A fideszes összesakkozta: az EP-választási kampány további részében is lehet hasonló megmozdulásokra számítani, mivel a voksolásnak nagy a tétje és Soros György módszereinek része a zavarkeltés, az utcai erőszak, valamint intézmények megtámadása, megfélemlítése.

Orbán haverja tovább aljaskodik: leállt a vasút egész Szerbiában, hogy a tüntetők ne tudjanak Belgrádba jutni
Több millióan tüntettek Trump ellen Amerikában
Tömegtüntetés volt Prágában azért, hogy a cseh kormány ne kövesse Magyarország példáját
Hatalmas rendőri készültség van a Kálvin téren – fotó
Balog Zoltán bevédte Lévai Anikót és Orbánt, propagandát emleget
Magyar Péter: dől a dominó