Feltámad Simicska egykori lapja, de csak online

A Simicska Lajos kapitulálásával beszántott Heti Válasz egykori csapatának tagjai új konzervatív internetes lapot indítanak a valaszonline.hu címen, erről ma jelent meg egy beharangozó videó.

Facebook-oldaluk szerint a szerkesztőséget Ablonczy Bálint, Bódis András, Borbás Barna, Élő Anita, Stumpf András, Sztankóczy András és Vörös Szabolcs alkotják, a kisfilmben pedig arról beszélnek, hogy

olyan lapot készítenek, amely a szabadságot alapértéknek, az erkölcsi normákat – úgy is mint „ne lopj” – felülírhatatlannak tartja.

„Gumicsontok helyett tényekkel, hiányzó történetekkel, valódi kérdésekkel foglalkozunk”, ígérik meg a 2010-től 2014-ig még kormánypropagandát toló szerkesztőség romjain.

Brutális vagyont vihettek ki az MNB-ből Varga Mihály megérkezése előtt
Orbán Viktor elvesztette a perét, amit azért indított, mert szerinte nem is akarta egy rokonának megszerezni a Spart
Azonnali hatállyal felmondta a Balásy-cégekkel kötött szerződéseit a nemzeti rendezvényszervező
Betelt a pohár a fideszes városvezetőnél, büntetőfeljelentést tesz
Szorul a hurok: régi adósságát törleszti a rendszerváltás, ha átmegy ez a törvényjavaslat
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben