Fidesz: „úgy látjuk, sokan szívesen dolgoznának még többet”

A Fidesz azt szeretné, hogy aki többet akar dolgozni és keresni, az megtehesse – erről adott ki talányos közlemény a nagyobbik kormánypárt frakciója.

A dolgozat, amely nem tudni, mire reagál, vagy kinek és mit akar üzenni, az MTI-n jelent meg, egészen pontosan így szól és mindössze ennyi:

A magyar gazdaság jól teljesít, az ország tartós növekedési pályára állt, egyre többen dolgoznak, nőnek a bérek és úgy látjuk, hogy sokan szívesen dolgoznának még többet. Ez elől szeretnénk lebontani a bürokratikus akadályokat, hiszen ez a munkahelyteremtés kormánya. Mi azt javasoljuk, hogy aki többet akar dolgozni és keresni, az megtehesse, ne legyen ezelőtt bürokratikus akadály.

Letiltotta a Google Czunyiné email fiókját, ahová a tiszás önkény miatt lehet panaszkodni
Vizsgálják, mit kezdjen a parlament azzal, hogy Magyar Péter személyeskedik, majd a házelnök elnémítja a válaszolókat
Mi történik? Nyomozók jelentek meg a Fidesz szervereit biztosító központban
Brüsszelig szaladt egy Fidesz-maffiózó, hogy bepanaszolja a botrányos jogállamiságot
Kedden megszavazza az Országgyűlés az új államfőt, akiről nem tudni, hogy kicsoda
Így hamisították a híreket Orbán alatt – 482 oldalas dokumentumot adtak át MTI-sek az új vezetésnek