Rendkívüli! Megbukott Gulyás Gergely

Pártja és a KDNP pedig bejelentette, hogy nem hajlandóak ma dolgozni a munkahelyükün, bojkottálják az Országgyűlés ülését.

gulyas-gergely
Gulyás Gergely, a Fidesz frakcióvezetője (k) a Fidesz és a Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) közös frakcióülése után tartott sajtótájékoztatón az Országházban 2026. július 13-án. Fotó: MTI/Hegedüs Róbert

Gulyás Gergely lemond a Fidesz frakcióvezetői posztjáról – ezt a maffiapárt frakcióvezetője maga jelentette be hétfőn a Fidesz és a KDNP együttes frakcióülése után.

Állítása szerint azért távozik, „hogy olyan politikus vezethesse a képviselőcsoportot, aki indulhat a következő választáson”, valójában inkább az állhat a döntés mögött, hogy leszedhette – a már javában Amerikában, a foci-vb-n lebzselő – Orbán Viktor a harmatgyenge teljesítménye miatt. Ezt erősíti az is, hogy Gulyás bejelentését Orbán hirdette meg a saját Facebook-oldalán.

A plenáris ülést megelőző frakciótanácskozáson arról is döntöttek, hogy a Fidesz és a Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) parlamenti frakciója bojkottálja az Országgyűlés teljes hétfői ülését, vagyis nem hajlandóak dolgozni.

Letiltotta a Google Czunyiné email fiókját, ahová a tiszás önkény miatt lehet panaszkodni
Vizsgálják, mit kezdjen a parlament azzal, hogy Magyar Péter személyeskedik, majd a házelnök elnémítja a válaszolókat
Mi történik? Nyomozók jelentek meg a Fidesz szervereit biztosító központban
Brüsszelig szaladt egy Fidesz-maffiózó, hogy bepanaszolja a botrányos jogállamiságot
A KDNP úgy tudja, Baka András bosszút akar állni a Fideszen
Megvan, ki lesz az új köztársasági elnök