Magyar Péter: a hőség miatt otthoni munkavégzést rendelt el a kormány a közszférában

magyar-peter
Fotó: Facebook/Magyar Péter

A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden más munkáltatót is – közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután.

„Holnaptól tetőzik a hőség. A közszférában otthoni munkavégzést rendelünk el, és lehetőség szerint erre kérünk minden munkáltatót. Javasoljuk a kinti munkavégzés elhalasztását” – írta bejegyzésében a kormányfő.

Arról, hogy a jövő hét elején tovább fokozódik a hőség, és majd csak szerda-csütörtök magasságában hoz némi enyhülést egy érkező hidegfront, itt írtunk részletesen.

Hosszú listát tett közzé Magyar Péter a Tisza első 50 napjának eredményeiről
42 foknál is melegebb lehet, „nagyon erős” UV-B sugárzásra figyelmeztetnek szombaton
Magyar Péter: Soha nem volt még példa arra, ami a következő 4 napban jön
Magyar Péter: indul a „tisztítótűz-művelet” – Az olasz maffia mintájára lesz eltakarítva a Fidesz-maffia
A Csakabaszás.hu és egy volt megafonos lehelne életet a Fidesz új médiahálózatába
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”