A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden más munkáltatót is – közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután.
„Holnaptól tetőzik a hőség. A közszférában otthoni munkavégzést rendelünk el, és lehetőség szerint erre kérünk minden munkáltatót. Javasoljuk a kinti munkavégzés elhalasztását” – írta bejegyzésében a kormányfő.
Arról, hogy a jövő hét elején tovább fokozódik a hőség, és majd csak szerda-csütörtök magasságában hoz némi enyhülést egy érkező hidegfront, itt írtunk részletesen.





