Magyar Péter: indul a „tisztítótűz-művelet” – Az olasz maffia mintájára lesz eltakarítva a Fidesz-maffia

magyar-peter-parlament (2)
Fotó: Facebook/Magyar Péter

A „Tisztítótűz művelet” elindítását jelentette be a miniszterelnök hétfőn az Országgyűlésben Magyarország „orbáni maffiától” történő megszabadítása érdekében: Magyar Péter napirend előtt azt mondta,

megszabadítjuk a magyarokat „a hazánkat kirabló, az állampolgárokkal szemben fellépő, őket fenyegető, életüket ellehetetlenítő politikai és gazdasági maffiától”.

A kormányfő szerint minden területen a leghatározottabban és legszigorúbban kell eljárni, legyen szó pártokról, képviselőkről, közintézményekről, médiáról, gazdasági elitről, politikusbűnözőkről vagy oligarcháról.

Az olasz maffia mintájára lesz eltakarítva a Fidesz-maffia

Felidézte: 34 éve Olaszországot két merénylet rázta meg, egy vizsgálóbírót és egy ügyészt öltek meg, ők mindketten a maffiaellenes küzdelem ikonikus alakjai voltak. A merényletek óriási társadalmi megrázkódtatást váltottak ki, mire az olasz parlament maffiaellenes törvényt fogadott el és létrehozta a maffiaellenes nyomozóhivatalt.

Magyar Péter szerint nem egyszerű bűnözők ellen harcoltak, hanem egy olyan rendszerrel álltak szemben, amely nem ismert kegyelmet, az embereik ott ültek a pártokban, a parlamentben, a kormányban, az önkormányzatokban, a vállalatokban, az állami intézményekben, a médiában; mindenütt ott voltak, behálózták és meglopták a hazájukat.

Az olasz állam 1992-ben végre felismerte, hogy a maffiát nem lehet a régi eszközökkel legyőzni, ezért új törvényeket és intézményeket hozott létre – közölte, megjegyezve: ahogy az olasz maffiának megvoltak a szürke eminenciásai, úgy a magyar gazdasági és politikai maffiának is megvoltak az emberei, és közpénzen propagandagyárat épített.

Hangsúlyozta: van egy jelentős különbség Olaszországhoz képest, ugyanis „mi nem fogjuk megengedni, hogy a magyar társadalomnak az olaszhoz hasonló megrázkódtatáson kelljen keresztülmennie, ahogy nem fogjuk megengedni azt sem, hogy a maffia további évtizedekre átszője, megfojtsa, meglopja Magyarországot”.

Június 22. az új április 12.

Magyar Péter kijelentette, élve az április 12-én kapott felhatalmazással ezen a napon megkezdik „Magyarország megszabadítását a maffiától”. Megjegyezte, a haza jövője szempontjából ez a nap, június 22. legalább olyan jelentős nap, mint április 12. volt. Ha jól végzik a munkájukat, akkor ez a nap lesz az a D-day, amikor a magyar nép hosszú sodródás után végre partra száll és megkezdi saját országának a visszavételét.

Hozzátette, a „Tisztítótűz művelet” lezárja azt a korszakot, amikor Magyarországot túszul ejtették a szervezett politikai és gazdasági bűnözői csoportok:

ez a művelet egy átfogó politikai, gazdasági és jogi akció, amelynek célja Magyarország megszabadítása az állam működését átható korrupció és az országot fojtogató maffia szorításától, ennek egyik legfontosabb eleme a nemzeti vagyonvisszaszerzési és -védelmi hivatal.

A kormányfő közölte, Magyarország megszabadítása „az orbáni maffiától”, a csápok levágása rendkívül nehéz feladat lesz; csak a vagyonvisszaszerzési és -védelmi hivatal létrehozása 47 jogszabály módosításával jár együtt, és ez még csak a jogszabályi megalapozás a maffia elleni küzdelemnek.

Úgy összegzett, „mi ma elindulunk az úton, és elkezdjük legyőzni a magyar Cosa Nostrát. Lépésről lépésre tégláról téglára és bűnözőről bűnözőre fogunk haladni”.

Kifosztották az országot

A kormányfő azt mondta, negyven napja kormányoznak és látnak bele az állam működésében és szembesülnek az ország kifosztásával.

Magyar Péter ezután hosszan sorolta azt, hogy az előző kormány hogyan fosztotta ki az országot, egyebek mellett megemlítette a felcsúti kisvasútat, Hatvanpusztát, a zebrákat, a lombkorona nélküli lombkoronasétányt, a Tiborcz-féle szállodákat, a kastélyprogramot, a raktárakban álló több ezer túlárazott, felesleges lélegeztetőgépet, a 10 milliárdos brüsszeli Magyar Házat, a sok ezer milliárdos propagandaköltéseket, az autópálya-koncessziót, a magántőkealapokat, Lázár János, az Orbán, a Szijjártó, a Szalay-Bobrovniczky és a Mészáros család vagyonát, Rogán Antal találmányát.

Magyar Péter: a Visegrádi Négyek együttműködése újra él!
Mégsem terjeszti be a kormány a vagyonvisszaszerzési hivatalról szóló javaslatot a jövő héten
Az Alkotmánybíróság is elhajtotta Sulyok Tamást – Magyar Péter: megbukott, távoznia kell
Meglepő mondatot idézett Magyar Péter egy 2024-es kormányülés jegyzőkönyvéből
Külföldi újságban gyalázza a magyar kormányt Sulyok Tamás
Tovább hazudozik a Fidesz, miután elbukott a Sulyok nevű trógerjük puccskísérlete